Ons team is er voor u!

Binnen ons team kennen we veel verschillende specialisten. Zoals ervaring en kennis met onder andere: maatschappelijk werk, sociaal juridische dienstverlening, werk en inkomen, wmo-voorzieningen, participatie en vrijwilligerswerk, psychologie, coaching en scholing en communicatie. U kunt dan ook bij ons terecht met al uw vragen, idee├źn, oplossingen en problemen.

Sociaal Wijkteam Nieuw West September 2015

Wij hebben korte lijntjes met elkaar zodat wij voor elke bewoner alle kennis en ervaring binnen ons team kunnen inzetten. Zo hopen wij u als bewoner van deze wijk het beste van vele werelden te bieden om samen te komen tot oplossingen die u het best passen. Weten wij zelf het antwoord niet of kunnen wij zelf niet de juiste hulp bieden, dan denken wij met u mee waar u uw antwoord of hulp zou kunnen vinden.

Wij zijn betrokken, deskundig en gaan oplossingsgericht te werk. Samen met u zullen wij kansen, uitdagingen, (persoonlijke) initiatieven en problemen in uw wijk oppakken en u hierin adviseren,ondersteunen en begeleiden. U kunt altijd bij ons terecht, ook al heeft u het gevoel dat het probleem klein is of uw idee nog niet rond, wij denken graag met u mee!

Weet dat ons team er voor u is en klaar staat om samen met u aan de slag te gaan. Voor het maken van een afspraak met ons wijkteam kunt u contact met ons opnemen. Kijk voor meer informatie bij contact!

Chaimae (3)

Chaimae Qaddour

c.qaddour@swtzaanstad.nl

Christina

Christina Dikkerboom

c.dikkerboom@swtzaanstad.nl

Erwin

Erwin Ploeg

e.ploeg@swtzaanstad.nl

Fatima el H

Fatima El Hani

f.hani@swtzaanstad.nl

IMG_5476

Fatima Moussaoui

f.moussaoui@swtzaanstad.nl

Annelies Veerkamp

a.veerkamp@swtzaanstad.nl

Mariska van der Werff

m.werff@swtzaanstad.nl

Marieke

Marieke Mastwijk

m.mastwijk@swtzaanstad.nl

Rabia (2)

Rabia Gul

r.gul@swtzaanstad.nl

Jolanda de Leeuw

j.leeuw@swtzaanstad.nl

Sophia

Sophia van der Muts

s.muts@swtzaanstad.nl

Suzanne

Suzanne Pronk

s.pronk@swtzaanstad.nl

mariel

Mariel Kollau

m.kollau@swtzaanstad.nl

Thom

Thom Hanser

t.hanser@swtzaanstad.nl

Valerie

Valerie Bas

v.bas@swtzaanstad.nl

Jelko3

Jelko van Riet

j.riet@swtzaanstad.nl