Ons team is er voor u!

Binnen ons team kennen we veel verschillende specialisten. Zoals ervaring en kennis met onder andere: maatschappelijk werk, juridische zaken, financiën, wmo-voorzieningen, participatie, werk en vrijwilligerswerk. U kunt dan ook bij ons terecht met al uw vragen, ideeën, oplossingen en problemen.

Sociaal Wijkteam Nieuw West September 2015

Annelies 2

Annelies Veerkamp

a.veerkamp@swtzaanstad.nl

Chaimae (3)

Chaimae Qaddour

c.qaddour@swtzaanstad.nl

Christina

Christina Dikkerboom

c.dikkerboom@swtzaanstad.nl

Erwin

Erwin Ploeg

e.ploeg@swtzaanstad.nl

Fatima el H

Fatima El Hani

f.hani@swtzaanstad.nl

IMG_5476

Fatima Moussaoui

f.moussaoui@swtzaanstad.nl

Jantien

Jantien Hijne

j.hijne@swtzaanstad.nl

Jelko

Jelko van Riet

j.riet@swtzaanstad.nl

Jolanda

Jolanda de Leeuw

j.leeuw@swtzaanstad.nl

mariel

Mariel Kollau

m.kollau@swtzaanstad.nl

Mariska

Mariska van der Werff

m.werff@swtzaanstad.nl

Monica

Monica de Graaf

m.graaf@swtzaanstad.nl

Rabia (2)

Rabia Gul

r.gul@swtzaanstad.nl

Sophia

Sophia van der Muts

s.muts@swtzaanstad.nl

Suzanne

Suzanne Pronk

s.pronk@swtzaanstad.nl

Thom

Thom Hanser

t.hanser@swtzaanstad.nl

Valerie

Valerie Bas

v.bas@swtzaanstad.nl