Ons team is er voor u!

Binnen ons team kennen we veel verschillende specialisten. Zoals ervaring en kennis met onder andere: maatschappelijk werk, sociaal juridische dienstverlening, werk en inkomen, wmo-voorzieningen, participatie en vrijwilligerswerk, psychologie, coaching en scholing en communicatie. U kunt dan ook bij ons terecht met al uw vragen, idee├źn, oplossingen en problemen.

Wij hebben korte lijntjes met elkaar zodat wij voor elke bewoner alle kennis en ervaring binnen ons team kunnen inzetten. Zo hopen wij u als bewoner van deze wijk het beste van vele werelden te bieden om samen te komen tot oplossingen die u het best passen. Weten wij zelf het antwoord niet of kunnen wij zelf niet de juiste hulp bieden, dan denken wij met u mee waar u uw antwoord of hulp zou kunnen vinden.

Wij zijn betrokken, deskundig en gaan oplossingsgericht te werk. Samen met u zullen wij kansen, uitdagingen, (persoonlijke) initiatieven en problemen in uw wijk oppakken en u hierin adviseren,ondersteunen en begeleiden. U kunt altijd bij ons terecht, ook al heeft u het gevoel dat het probleem klein is of uw idee nog niet rond, wij denken graag met u mee!

Weet dat ons team er voor u is en klaar staat om samen met u aan de slag te gaan. Voor het maken van een afspraak met ons wijkteam kunt u contact met ons opnemen. Kijk voor meer informatie bij contact!

Anthonie Malawauw

a.malawauw@swtzaanstad.nl

SWT Poelenburg_20140617_DSC1633 (1)

Astrid Heeres

a.heeres@swtzaanstad.nl

SWT Poelenburg_20140617_DSC1549 (1)

Bregje van Leeuwen

Sociaal werker. Werktijden: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag. 06-18964638, b.leeuwen@swtzaanstad.nl

Birgul (1)

Birgül Ocakli

Sociaal werker. Werktijden: maandagochtend (wisselend op kantoor), dinsdag, donderdag en vrijdag.

SWT Poelenburg_20140617_DSC1650

Jacintha Bannenberg

SWT Poelenburg_20140617_DSC1601 (1)

Jeroen Kalf

Sociaal werker. Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, en donderdag. 06-18964654 / j.kalf@swtzaanstad.nl

SWT Poelenburg_20140617_DSC1559 (1)

Lisanne Hink

l.hink@swtzaanstad.nl

SWT Poelenburg_20140617_DSC1564 (1)

Marloes Kirsten

m.kirsten@swtzaanstad.nl

Schermafbeelding 2018 03 14 Om 121233

Daryll Landbrug

Jongerenwerker. Aanwezig op: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag. Telefoonnummer: 06-41657951

Sarah Timmer

s.timmer@swtzaanstad.nl

Lisette Kramer

l.kramer@swtzaanstad.nl

Sascha (1)

Sascha van Swinderen

s.swinderen@swtzaanstad.nl

Dono

Donovan Dihalu

Jongerenwerker. Werkdagen: wisselend 06-39342596/ d.dihalu@swtzaanstad.nl

Yvonne

Yvonne Romkes

y.romkes@swtzaanstad.nl

groepSWT

Gerelateerde onderwerpen