Over ons

Binnen ons team kennen we veel verschillende specialisten. Zoals ervaring en kennis met onder andere: maatschappelijk werk, sociaal juridische dienstverlening, werk en inkomen, wmo-voorzieningen, participatie en vrijwilligerswerk, psychologie, coaching en scholing en communicatie. U kunt dan ook bij ons terecht met al uw vragen, idee├źn, oplossingen en problemen.

Wij hebben korte lijntjes met elkaar zodat wij voor elke bewoner alle kennis en ervaring binnen ons team kunnen inzetten. Zo hopen wij u als bewoner van deze wijk het beste van vele werelden te bieden om samen te komen tot oplossingen die u het best passen. Weten wij zelf het antwoord niet of kunnen wij zelf niet de juiste hulp bieden, dan denken wij met u mee waar u uw antwoord of hulp zou kunnen vinden.

Wij zijn betrokken, deskundig en gaan oplossingsgericht te werk. Samen met u zullen wij kansen, uitdagingen, (persoonlijke) initiatieven en problemen in uw wijk oppakken en u hierin adviseren, ondersteunen en begeleiden. U kunt altijd bij ons terecht, ook al heeft u het gevoel dat het probleem klein is of uw idee nog niet rond, wij denken graag met u mee!

Weet dat ons team er voor u is en klaar staat om samen met u aan de slag te gaan. Voor het maken van een afspraak met ons wijkteam kunt u contact met ons opnemen. Kijk voor meer informatie bij contact!

foto van Lisanne Hink (Teamleider)

Lisanne Hink (Teamleider)

l.hink@swt.zaanstad.nl

Daryll Landbrug

d.landbrug@swt.zaanstad.nl

foto van Olaf Haijen

Olaf Haijen

o.haijen@swt.zaanstad.nl

Inaam Aisssaoui

i.aissaoui@swt.zaanstad.nl

foto van Monique Groot

Monique Groot

m.groot@swt.zaanstad.nl

foto van Samira Kerkri

Samira Kerkri

s.kerkri@swt.zaanstad.nl

foto van Sylvia Hauser

Sylvia Hauser

s.hauser@swt.zaanstad.nl

foto van Irma Wijnker

Irma Wijnker

i.wijnker@swt.zaanstad.nl

Anoek Dekker

a.dekker@swt.zaanstad.nl

foto van Franka Walraven

Franka Walraven

f.walraven@swt.zaanstad.nl

Mirte Agter

m.agter@swt.zaanstad.nl

Nabila Zagmouti

n.zagmouti@swt.zaanstad.nl

Savannah Zwart

s.zwart@swt.zaanstad.nl

Laura Terbrack

l.terbrack@swt.zaanstad.nl

Sandra Bakker

s.bakker@swt.zaanstad.nl