A A A
sociaalwijkteamzaanstadv3

Voor al uw vragen op het gebied van welzijn, zorg, werk & inkomen, wonen, jeugd(hulp) en gezin.

Wat doet een bewindvoerder

Een bewindvoerder is er voor mensen die (tijdelijk) niet in staat zijn om de eigen financiën goed te beheren. Een bewindvoerder neemt dan uw financiën over. De bewindvoerder doet bijvoorbeeld uw belangaangiften, betaalt uw rekeningen en zorgt ervoor dat u maandelijks of wekelijks geld krijgt om boodschappen te kopen. Uiteraard moet er wel voldoende inkomen binnenkomen om de rekeningen van kunnen betalen. Indien u schulden heeft dan kan de bewindvoerder u helpen bij het oplossen van de schulden, in samenwerking met het Sociaal Wijkteam.

De Sociale Wijkteams en de gemeente Zaanstad hebben met onderstaande bewindvoerders afspraken gemaakt over wat we verstaan onder 'goede bewindvoering en dienstverlening' :

 

Organisatie Website
Amana Dienstverlening www.amana-dienstverlening.nl
Auxilium Hoorn www.auxiliumhoorn.nl
BBT bewindvoering www.bbt-bewindvoering.nl
Beaufin Bewindvoering www.beaufin.nl 
Bewind Budget Beheer Nederland ( BBBN) www.bbbn.nl
Bewindvoering Vlaming www.bewindvoeringvlaming.nl
Bewindvoering Zaanstad www.bewindvoeringzaanstad.nl
BIS Diensten www.bisdiensten.nl
B&O Dienstverlening                  www.bodienstverlening.nl/bewindvoering/
Boelen Bewind  www.boelenbewind.nl
Budgetondersteuning Nederland B.V. www.budgetondersteuning.nl
Coconbewind www.coconbewind.nl 
E-Mac bewind en mentorschap NVT
Eropaf! Ondersteuning Zaanstreek          eropafondersteuning.nl/lisette-smink/
Heijne Bewindvoering  www.heijnebewindvoering.nl
Humanitas Financiële Hulpverlening www.hum-inkomensbeheer.nl
IC Bewindvoering B.V. www.icbewindvoering.nl
Koning Bewindvoering www.koningbewindvoering.nl
Lakeman bewindvoering www.lakemanbewindvoering.nl
Merciful Intervention NVT
OBIN www.obin.nl
Optimabewindvoering Zaanstreek Waterland www.optimabewindvoering.nl
Roorda Bewindvoering  www.roordabewindvoering.nl
Schoonoord Financieel Beheer www.schoonoordfb.nl
Stichting CAV www.stichting-cav.nl
Stichting Schuld Vrij www.schuld-vrij.nl 
TK Bewindvoering www.tkbewindvoering.nl
Valere Bewind www.valerebewind.nl
Veerman Bewindvoering www.veermanbewindvoering.nl
West-Friesland Bewindvoering & Inkomensbeheer www.wf-bewindvoering.nl
ZEKER financiele zorgverzekering www.zekerfz.nl
Zon administraties & bewindvoering www.zonbewindvoering.nl
Zoek uw wijkteam