sociaalwijkteamzaanstadv3

Voor al uw vragen op het gebied van welzijn, zorg, werk & inkomen, wonen en gezinsrelaties.

Hulp bij uw financiën

Het Sociaal Wijkteam heeft diverse mogelijkheden om u financieel te ondersteunen en bekijkt samen met u wat in uw persoonlijke situatie een goede oplossing is. Bijvoorbeeld budgetbeheer en budgetcoaching. Het kan zijn dat u hiermee voldoende bent geholpen uw financiën op orde te krijgen én houden.

Kijk ook eens op de webpagina van het Sociaal Wijkteam bij u in de buurt wat zij voor u kunnen doen! Uw Sociaal Wijkteam vindt u door uw postcode in te voeren in het linkermenu.

Is dat onvoldoende, kan het verstandig zijn om beschermingsbewind aan te vragen en uw geldzaken door een bewindvoerder te laten beheren. Samen met het Sociaal Wijkteam kunt u bekijken welke bewindvoerder uw voorkeur heeft.


Wat doet een bewindvoerder?
Een bewindvoerder regelt uw financiële zaken en beheert uw vermogen. De bewindvoerder betaalt de vaste lasten en zorgt ervoor dat u maandelijks of wekelijks geld krijgt om boodschappen te kopen. Uiteraard moet er voldoende inkomen binnenkomen. Indien u schulden heeft kan hij u ondersteunen bij uw contacten met het Sociaal Wijkteam. Bewindvoering kan veel zorg uit handen indien u (tijdelijk) niet in staat bent om uw eigen financiën te beheren.

De Sociale Wijkteams en de gemeente Zaanstad hebben met onderstaande bewindvoerders afspraken gemaakt over wat we verstaan onder 'goede bewindvoering en dienstverlening'als het gaat om schulddienstverlening: de regie zo veel mogelijk bij de inwoner zelf laten en ondersteunen waar het nodig is.

Organisatie Website
Humanitas Financiële Hulpverlening www.hum-inkomensbeheer.nl
Bewind Randstad www.brbewind.nl
Stichting Schuld Vrij www.schuld-vrij.nl 
BIS Diensten www.bisdiensten.nl
Budgetondersteuning Nederland B.V. www.budgetondersteuning.nl
Bergen bewind www.bergenbewind.nl
Lakeman bewindvoering www.lakemanbewindvoering.nl
Schoonoord Financieel Beheer www.schoonoordfb.nl
Bewind Budget Beheer Nederland ( BBBN) www.bbbn.nl
Merciful Intervention NVT
Coconbewind www.coconbewind.nl 
Koning Bewindvoering www.koningbewindvoering.nl
Pranger Bewindvoering www.prangerbewindvoering.nl
Amana Dienstverlening www.amana-dienstverlening.nl
BilancioBudget www.bilanciobudget.nl
Zon administraties & bewindvoering www.zonbewindvoering.nl
Stichting CAV www.stichting-cav.nl
E-Mac bewind en mentorschap NVT
Valere Bewind www.valerebewind.nl
Roorda Bewindvoering  www.roordabewindvoering.nl
De Bewindvoerders www.debewindvoerders.nl
Beaufin Bewindvoering www.beaufin.nl 
Bewindvoering Zaanstad www.bewindvoeringzaanstad.nl
OBIN www.obin.nl
Rappórt Maurice Danel  www.rapportbi.nl/vestigingen/maurice-danel
DBS bewindoering www.debudgetspecialist.nl
ZEKER financiele zorgverzekering www.zekerfz.nl
Saillant B.V. www.saillant.nl
BBT bewindvoering www.bbt-bewindvoering.nl
Heijne Bewindvoering  www.heijnebewindvoering.nl
Optimabewindvoering Zaanstreek Waterland www.optimabewindvoering.nl
TK Bewindvoering www.tkbewindvoering.nl
Auxilium Hoorn NVT
IC Bewindvoering B.V. www.icbewindvoering.nl
West-Friesland Bewindvoering & Inkomensbeheer www.wf-bewindvoering.nl
Veerman Bewindvoering www.veermanbewindvoering.nl
Bewindvoering Vlaming www.bewindvoeringvlaming.nl